Hoop Funny

Hula hoop je zábava a způsob jak být fit

Hoop Tábory a LETNÍ ŠKOLA

Příměstské tábory pro léto 2020

1.          Kozojedy                    20.-24.7. 2020 – Prázdninová olympiáda                1700 Kč 
2.         ZŠ Oleška                    3.-7.8. 2020  – Jedeme na safari                                1700 Kč


Rezervační poplatek 500 Kč se odevzdává zároveň s přihláškou – úhrada v hotovosti nebo na bankovní účet číslo: 2111767529/2700 (do poznámky jméno dítěte). 
Maximální kapacita jednoho tábora je 15 dětí. Dohled 1 dospělí, 2 asistenti.
Přihlášky žádejte na lekcích nebo mailem: info@hoopfunny.cz 

Cena zahrnuje: pedagogický dozor, pitný režim + 2x svačinka, prostory a jejich hygienické vybavení, výlety, herní vybavení, sportovní i výtvarný materiál (vše, co budeme potřebovat pro dané téma), speciální sportovní lekce, odměny. 

Stravování: zajištěn bude pitný režim (voda, šťávy, džusy), dopolední a odpolední svačinka (čerstvé ovoce, zelenina, snack, sušenka, pečivo slané či sladké), není možné zajištění obědů – prosíme rodiče, aby připravili dětem do krabičky domácí oběd (tousty, salátek, palačinky slané či sladké, sendvič..cokoliv ideálního na snědení rovnou z krabičky). Lednička bude k dispozici. 

Denní režim: sraz 7.45-8.15 na základně tábora – program tábora – vyzvedávání dětí na základně 15:45-16:00 

Programy: Celotýdenní aktivity budou zaměřeny na sporty všeho druhu, výtvarné techniky, tvořivé dílny i zajímavé výlety do okolí. Vše se bude vždy odvíjet od daného tématu tábora. Nezapomeneme na neustále zdokonalování jemné i hrubé motoriky, školáčci sem tam něco spočítají i napíšou v rámci her. Čekají nás hry pro mysl, smysly i tělo.  Jsou vítáni holky i kluci v rozmezí 5 -10 let. Činnosti budou přizpůsobeny aktuálnímu počasí, počtu dětí i jejich věku. 

Odpovědná osoba: Ing. Martina Tesaříková (vzdělání v pedagogice, praxe v soukromých MŠ 5 let, ředitelka dětských skupin, pořádání mimoškolních aktivit a sportovních soustředění pro děti, spoluzakladatel Hoop Funny), spolupracující osoby – Monika Šimanovská (certifikovaný lektor hula hoop, sportovní trenér), Bára Masluková a Ája Breburdová (junior lektorky hula hoop, přípravný a realizační tým pro aktivity s dětmi), Viky Moravcová a Jindra Čapkovičová (zdravotníci a asistenti realizačního týmu).

LETNÍ ŠKOLA HULA HOOP 2020

10. - 14. srpna 2020, určeno pro děti od 2. třídy

Rekreační areál Zbraslavice, cena 3600 Kč

Cena obsahuje: Ubytování 4 noci v areálu Zbraslavice v budově Sport, poplatek obci, plná penze včetně svačin a pitného režimu, pronájem tělocvičen, tematický sportovní program a doprovodný program nabízený areálem, slavnostní vyhlášení a odměny, kvalifikovaný lektorský a pedagogický dozor. Maximální kapacita jednoho soustředění je 20 dětí. Dohled 2 dospělí, 1 asistent.

Odpovědná osoba: Ing. Martina Tesaříková (vzdělání v pedagogice, praxe v soukromých MŠ 6 let, ředitelka dětských skupin, pořádání mimoškolních aktivit a sportovních soustředění pro děti, spoluzakladatel Hoop Funny), spolupracující osoby – Monika Šimanovská (certifikovaný lektor hula hoop a sportovní trenér)

Nahoru