Hoop Funny

Hula hoop je zábava a způsob jak být fit

Hula hoop obruče

Zábava a cvičení v jednom

Vítáme na stránkách všechny nadšence a zájemce o hula hoop. Hula Hoop je pohybová aktivita, která se dá zařadit někam mezi tanec, gymnastiku a fitness cvičení. Během několika let se nám podařilo vypilovat techniky i výrobu, aby vyhovovalo vše tomu, co děláme. Na našich stránkách můžete zjistit více informací z této oblasti, objednat si obruč na přání a na míru, i zjistit termíny a plány našich dalších aktivit.

Víc o obručích

Proč právě hula hoop?

Co nás na tom baví

Protože se točí celý svět a my s ním. Hooping, točení, kroužení i kružení je ale svět sám pro sebe. Je to snadná, příjemná aktivita, která je neskutečně návyková a její obliba roste v širokém spektru zájemců, mezi které patří ženy a děti všech věkových kategorií ale i odvážní muži. Všichni se nechávají pohltit a unášet na vlnách hravého pohybu, který nás dokáže v prvních okamžicích vrátit zpět na chvíli do dětských let. 

Začněte i vy! Stačí si vybrat obruč a roztočit to. V e-shopu lze při koupi volit ze tří druhů obručí, v některých případech přistupujeme i k variantě vytvoření obruče přímo na míru. Barvu a vzor si každý může zvolit sám dle svých přání a představ. Jak nejlépe začít? Stačí vám obruč, trochu prostoru a oblíbená hudba – takto můžete začít točit bez problémů sami. Pokud se chcete naučit techniky správného kroužení na hodinách certifikované lektorky Moniky Hoop (vede hodiny v Kozojedech, Kolíně, Vyžlovce, Kostelci nad Černými lesy). Nezapomeňte navštívit i náš Facebook plný videí, fotek, tipů a triků.

Hoop tábory a soustředění

Letní  dobrodružství pro děti

O letních prázdninách se věnujeme hlavně dětem. Pořádáme příměstské tábory a sportovní soustředění pro děti ve všech věkových skupinách. Termíny zveřejňujeme vždy na jaře. Můžete se tedy těšit na další sezónu hoop akcí.

víc o táborech

Monika a Martina,O nás

Hula hoop trenérky

Monika a Martina spolu spolupracují a roztáčí hoop svět už od roku 2015.  Hooping i obruče se staly součástí jejich životů dnes a denně. Nebojí se zkoušet nové věci, ještě dál rozšiřovat okruh svých věrných nadšenců i nových zájemců, kteří obruč třeba nikdy neviděli. Vše se točí kolem báječné zábavy, a proto vzniklo právě Hoop Funny. 

Martina říká: "Tahle netradiční sportovní aktivita je úžasná v tom, že dokáže spojit všechny věkové kategorie, holky i kluky, maminky a děti. Práci s dětmi se věnuji celý život a toto je skvělý způsob, jak s nimi zajímavě rozvíjet pohybové hry, tanec a cvičení."

Monika Hoop říká: „Hledala jsem aktivitu, která mě bude bavit a která mi zároveň pomůže shodit pár kil. Objevila jsem hula hoop a zaměřila se na tuto aktivitu. Rozhodla jsem se, že absolvuji kurz hula hoop a sama se stanu lektorkou. Kurz se povedl, nyní jsem certifikovanou lektorkou HoopFit a zároveň se učím HoopDance. Hooping je totiž úžasný v tom, že se dá cvičit v každém věku, nemá negativní vliv na klouby a velice prospívá našemu srdíčku. Toto cvičení snižuje stres a přináší nám úžasný pocit a to díky značnému přívalu endorfinů. Při tančení s obručí zlepšujeme koordinaci a tak každá žena vypadá krásně a tím i posiluje své sebevědomí. Neváhejte a zkuste to také!

Nahoru