Hoop Funny

Hula hoop je zábava a způsob jak být fit

Vítejte v našem Eshopu

Rádi bychom vám co nejvíce zpřístupnily kvalitní ručně vyráběné a zdobené obruče. U jednotlivých druhů obručí jsme zvolili minimální zaváděcí ceny, výroba obručí je pro nás hlavně radostí. 

Každý si v pohybu s obručí může nalézt to své – sport, tanec, akrobacii, fitness, zábavu i adrenalin. Každá obruč bývá přizpůsobená preferované aktivitě. Obruče na fitness by měly být těžší a pomaleji rotovat kolem těla. Jsou ideální pro dospělé začátečníky, naučí se s nimi opravdu každý a najdete je v e-shopu pod označením CLASIC. Pro taneční formace, kreace i ladný tanec je vhodná obruč menší a lehčí. Označuje se často jako DANCE obruč a nemusí se skončit jen u jedné, často se při točení používají dvě a více. To samé platí pro obruče dětské, které jsou určené předškolákům a menším školáčkům pod označením CHILD. Ve tmě jsou ladné pro oko svítící obruče, které vykouzlí na rtech úsměvy dětem i dospělým (odzkoušeno v praxi mockrát). Krajní variantou pro adrenalinové nadšence jsou speciální ohnivé obruče, které hoří, a při točení je aktérům opravdu velké teplo.

Ceny hula hoop obručí

Vzhledem k velkému počtu barev a barevných variant bude lepší, když svoje přání napíšete do zprávy.

Clasic obruč

490,-Kč

Obruč vhodná pro začátečníky a klasické točení jak v pase tak na rukou či nohou. Hmotnost cca 800g, průměr 100cm, šířka 2,5cm.

Objednat

Child obruč

350,-Kč

Dětská obruč vhodná  pro děti od 3 let. Průměr 65 – 75 cm dle věku dítěte. Šířka 2 cm.

Objednat

Dance obruč

440,-Kč

Obruč vhodná na taneční triky,  pro mírně pokročilé až pokročilé Hoopery, točení na nohou či rukou apod. Hmotnost cca 650g, průměr 85cm, šířka 2cm.

Objednat

Fotogalerie

Dodání, doprava, platba

Osobní převzetí je možné v Kolíně, Kouřimi, Kozojedech a okolí, omezeně i v Praze (záleží na osobní domluvě – Uhříněves a Podolí). V ostatních případech je jako způsob dopravy zvolena Česká pošta s platbou předem – celkem 290 Kč včetně dobírky!!!

Obchodní podmínky, reklamační řád, GDPR

Nahoru