Hula hoop je zábava a způsob jak být fit.

Hoop Tábory a soustředění

Příměstské tábory pro léto 2019

  1. CESTA ZA DOBRODRUŽSTVÍM 15. – 19. 7. 2019, cestovatelská základna sokolovna Kozojedy, 1500 Kč
  2. NA PIRÁTSKÉ LODI 22. – 26. 7. 2019, indiánská základna ZŠ Oleška, 1500 Kč

Rezervační poplatek 500 Kč se odevzdává zároveň s přihláškou – úhrada v hotovosti nebo na bankovní účet číslo: 2111767529/2700 (do poznámky jméno dítěte).

Maximální kapacita jednoho tábora je 19 dětí. Dohled 2 dospělí, 1 asistent.

Cena zahrnuje: pedagogický dozor, pitný režim + 2x svačinka, prostory a jejich hygienické vybavení, výlety, herní vybavení, sportovní i výtvarný materiál (vše, co budeme potřebovat pro dané téma), speciální sportovní lekce, odměny.

Stravování: zajištěn bude pitný režim (voda, šťávy, džusy), dopolední a odpolední svačinka (čerstvé ovoce, zelenina, snack, sušenka, pečivo slané či sladké), není možné zajištění obědů – prosíme rodiče, aby připravili dětem do krabičky domácí oběd (tousty, salátek, palačinky slané či sladké, sendvič..cokoliv ideálního na snědení rovnou z krabičky). Lednička bude k dispozici.

Denní režim: sraz 7.45-8.15 na základně tábora – program tábora – vyzvedávání dětí na základně 15.45-16.15

Programy: Celotýdenní aktivity budou zaměřeny na sporty všeho druhu, výtvarné techniky, tvořivé dílny i zajímavé výlety do okolí. Vše se bude vždy odvíjet od daného tématu tábora. Nezapomeneme na neustále zdokonalování jemné i hrubé motoriky, školáčci sem tam něco spočítají i napíšou v rámci her. Čekají nás hry pro mysl, smysly i tělo.  Jsou vítáni holky i kluci v rozmezí 4 -10 let. Činnosti budou přizpůsobeny aktuálnímu počasí, počtu dětí i jejich věku.

Odpovědná osoba: Ing. Martina Teslík Tesaříková (vzdělání v pedagogice, praxe v soukromých MŠ 5 let, ředitelka dětských skupin, pořádání mimoškolních aktivit a sportovních soustředění pro děti, spoluzakladatel Hoop Funny), spolupracující osoby – Monika Gronwaldtová

Soustředění pro pokročilé 2019

  1. turnus – 10.-13.8. 2019 (8-11 let)
  2. turnus – 13-16.8. 2019 (11 a více let)

Poslův Mlýn Doksy, cena 2 190,- Kč

Cena obsahuje: Ubytování 3 noci v areálu Poslův mlýn v budově C nebo D, poplatek obci, plná penze včetně svačin a pitného režimu, pronájem zrcadlového sálu a tělocvičen, tematický sportovní program a doprovodný program nabízený areálem, slavnostní vyhlášení a odměny, kvalifikovaný lektorský a pedagogický dozor.

Maximální kapacita jednoho soustředění je 19 dětí. Dohled 2 dospělí, 1 asistent.

Odpovědná osoba: Ing. Martina Teslík Tesaříková (vzdělání v pedagogice, praxe v soukromých MŠ 5 let, ředitelka dětských skupin, pořádání mimoškolních aktivit a sportovních soustředění pro děti, spoluzakladatel Hoop Funny), spolupracující osoby – Monika Gronwaldtová