Hula hoop je zábava a způsob jak být fit.

Eshop

Vítejte na našem Eshopu

Rádi bychom vám co nejvíce zpřístupnily kvalitní ručně vyráběné a zdobené obruče. U jednotlivých druhů obručí jsme zvolili minimální zaváděcí ceny, výroba obručí je pro nás hlavně radostí.

Každý si v pohybu s obručí může nalézt to své – sport, tanec, akrobacii, fitness, zábavu i adrenalin. Každá obruč bývá přizpůsobená preferované aktivitě. Obruče na fitness by měly být těžší a pomaleji rotovat kolem těla. Jsou ideální pro dospělé začátečníky, naučí se s nimi opravdu každý a najdete je v e-shopu pod označením CLASIC. Pro taneční formace, kreace i ladný tanec je vhodná obruč menší a lehčí. Označuje se často jako DANCE obruč a nemusí se skončit jen u jedné, často se při točení používají dvě a více. To samé platí pro obruče dětské, které jsou určené předškolákům a menším školáčkům pod označením CHILD. Ve tmě jsou ladné pro oko svítící obruče, které vykouzlí na rtech úsměvy dětem i dospělým (odzkoušeno v praxi mockrát). Krajní variantou pro adrenalinové nadšence jsou speciální ohnivé obruče, které hoří, a při točení je aktérům opravdu velké teplo.

Dodání a doprava

Osobní převzetí je možné v Kolíně, Kouřimi, Kozojedech a okolí, omezeně i v Praze (záleží na osobní domluvě – Uhříněves a Podolí). V ostatních případech se jako způsob dopravy zvolena Česká pošta s platbou předem – celkem 290 Kč včetně dobírky!!!

 

Obruče hulahoop

 

Clasic obruč

Obruč vhodná pro začátečníky a klasické točení jak v pase tak na rukou či nohou. Hmotnost cca 800g, průměr 100cm, šířka 2,5cm.

490,-KČ

Dance obruč

Obruč vhodná na taneční triky, pro mírně pokročilé až pokročilé Hoopery, točení na nohou či rukou apod.
Hmotnost cca 650g, průměr 85cm, šířka 2cm.

440,-KČ

Child obruč

Dětská obruč vhodná pro děti od 3 let. Průměr 65 – 75 cm dle věku dítěte. Šířka 2 cm.

350,-KČ

svítící obruč

Obruč ozdobíme podle Vašich přání, je vhodná pro děti i dospělé. Ve tmě vytváří nádherné obrazce při točení. Baterie jsou součástí balení. Průměr 90cm. Šířka 2cm.

1699,-KČ

Obruče hulahoop

Obruče hulahoop

Vzhledem k velkému počtu barev a barevných variant bude lepší, když svoje přání napíšete do zprávy.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon

Objednávka, dotaz

Opište prosím kontrolní kód
captcha